Про нас - Санаторій Сосновий Бір

Перейти до вмісту

Головне меню:

Про нас

  ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ ПУТІВОК ТА КОНСУЛЬТАЦІЙ:

 

САНАТОРІЙ «СОСНОВИЙ БІР»
відділ реалізації путівок
 
 
+38 053 53 2 40 41
+38 053 53 9 24 17
стаціонарний телефон
тел/факс
+38 067 234 84 87мобільний, оператор  Київстар
0-800-509-566дзвінки зi стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовніКИЇВСЬКИЙ ОФІС
 
 
+38 067 234 84 86
мобільний, оператор 
Київстар
0-800-500-598дзвінки зi стаціонарних  телефонів в межах України безкоштовні
Історія створення санаторію

Полтавська область розміщена у сприятливій лісостеповій зоні з тривалим теплим кліматом, де з успіхом лікуються хворі на серцево-судинні захворювання, хвороби органів дихання, травлення. Ліси та луки багаті різноманітні лікарські рослини, з яких готують настої, відвари та інші лікарські засоби. На Полтавщині поширене бджільництво, продукти якого є одним із кращих лікувальних засобів. Джерела мінеральної води є майже в кожному районі області. 

Мінеральну воду можна використовувати як біля джерел, так і методом розливу в пляшки для лікування захворювань органів травлення в санаторіях, лікарнях, поліклініках і домашніх умовах. Простори річок можна використати для оздоровлення населення, загартування і лікування багатьох захворювань. Зіньківський район розташований у північно-східному регіоні Полтавської області, а саме місто Зіньків розкинулося у долині річки Ташань.

Площа державного лісового фонду Зіньківського району складає біля восьми тисяч гектарів. Чудові мальовничі місця навколо Зінькова. В одному з них, поблизу села Власівки, знаходиться санаторій «Сосновий бір», який працює з 1969 року.

З року в рік санаторій розширював свою лікарняну базу і все більше і більше відпочиваючих оздоровлялися в «сосновому» куточку Полтавщини.

На території санаторію 1995 року відкрите джерело мінеральної води Ташань.

В 1998 році створено гастроентерологічне відділення на 50 ліжок з необхідною лікувально-діагностичною базою для оздоровлення хворих даного профілю.

В санаторії працює 12 лікарів, з них проводять прийом 8 лікарів. Всі лікарі проатестовані. Чотири лікарі мають вищу категорію, інші – першу категорію. Усі лікарі проходять курси з підвищення кваліфікації і беруть активну участь в конгресах,симпозіумах та конференціях з проблем фізіотерапії і курортології, гастроентерології, кардіології, неврології,остеопорозу та захворювань хребта і суглобів. Відвідують регулярно виставки по охороні здоров’я.

Лікарями санаторію надруковано понад 30 наукових праць в медичних журналах, також отримано патенти на винаходи, зокрема по лікуванню остеохондрозу та по лікуванню гастроентерологічної групи хворих. Випущено три книги.

Завдяки ініціативі медичного персоналу створено кабінет денситометрії, де виявляють початкові стадії остеопорозу. Функціонує нейрофізіологічна лабораторія (РЕГ, ЕЕГ, Доплерографія).
 
Працюють кабінет УЗД, клініко-діагностична лабораторія, pH-метрія та дуоденальне зондування.
В санаторії відпочиваючі мають можливість отримати консультацію та лікування по кардіології, неврології, стоматології, гастроентерології, урології, психотерапії, ендокринології, пульмонології, гінекології та по хворобах опорно-рухової системи.

З 2011 року працює відділення підводної тракції (витяжки) хребта і кінезотерапії, "розробки" суглобів.

В 2014 році відкрито гінекологічне відділення, де проводяться гідролазерні зрошення, працює кабінет кольпоскопії з метою діагностики запальних та онкологічних хвороб.

Сьогодні санаторій – це ціле містечко: сучасні корпуси, обладнана найсучаснішою апаратурою поліклініка та водогрязелікарня, культурно-оздоровчий комплекс з басейном, спортзал, сауна, кафе, кіноконцертний зал, косметологічний кабінет та інше.

Санаторій не стоїть на місці, а постійно розвивається відповідно до вимог часу, закуповується нове обладнання, модернізуються спальні корпуси, проводяться ремонті роботи, з’являються додаткові послуги.

За 50 років роботи санаторію проліковано понад 150 000 хворих з них дітей понад – 15 000.
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню