Гостьова книга - Санаторій Сосновий Бір

Перейти до вмісту

Головне меню:

Гостьова книга

93 коментарі

Нина Н.
2015-12-30 19:33:07
Чудесный коллектив санатория от всего сердца поздравляю с Новым Годом и Рождеством! Будьте счастливы, здоровы, несите радость людям! Вы - лучшие!
Валентина та Ольга
2015-12-26 13:16:27
Нещодавно відпочивали в санаторії. Дуже сподобалось. Ми дуже вдячні персоналу санаторію за професіоналізм та прекрасне ставлення до відпочиваючих. Умови проживання - комфортні, лікування - на високому рівні, харчування - на всі смаки. Дуже доброзичлива атмосфера. Саме головне - відчули покращення здоров'я. Хочемо щиро привітати адміністрацію та колектив санаторію "Сосновий бір" з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаємо всім міцного здоров'я, особистого щастя, злагоди та завжди чудового настрою. Нехай санаторій під керівництвом головного лікаря Миколи Олександровича з кожним роком стає все прекраснішим. Рекомендуємо всім відпочинок і лікування в "Сосновому Бору".
Admin
2015-12-22 14:15:25
Доброго дня.
Надаються знижки для інвалідів та дітей до 18 років. (потрібно предявити посвідчення інваліда)
На даний час знижок для учасників бойових дій немає.
Для учасників АТО путівки в наш санаторій БЕЗКОШТОВНО надають "Районні центри соціальних служб для сімї, дітей та молоді" (в Полтавській області)
Детальна інформація за телефоном 0-800-509-566 (безкоштовно по Україні)
Вдалого Вам відпочинку!
Л.М.
2015-12-10 15:54:41
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, есть ли скидки на путёвки для участников боевых действий?
Жанна
2015-11-17 11:24:23
Відпочивала у 2009 році,перед Новим роком.Відпочинок чудовий і комфортний.Познайомилась з приемним чоловіком. У 2013 році ми одружились.Тому санаторій зіграв з нами доленосний вибір.
Бажаю відпочити з чоловіком у цьому році,і знову перед Новим роком або Різдвом Христовим.
Знайомлюсь з умовами.Чоловік у мене інвалід 2 ї групи.Підбираю умови і час, щоб не так дорого.
В взагалі ДЯКУЮ свім працівникам санаторію за створення не тільки умов відпочинку але і лікування,харчування як вдома.
СПАСИБІ і до зустрічі.
Тетяна Горобець
2015-11-17 00:07:21
Шановні працівники санаторію. Дуже приємні спогади про відпочинок. Я навіть не уявляла, що може бути так добре. Щиро вдячна Вам за украхнську щирість і привітність і безумовно високий професіоналізм. Щира подяка лікарю ендокринологу Валентині Михайлівні за консультацію стосовно цукрового діабету. Я майже дійщїшла до норми. Назавжди запамэятається концерт відпочиваючих. І досі не можу забути казку про українське щастя. Їотілось почитати її працівникам на роботі, але не знайшла тексту в Інтернеті. Якщо можно попросити завідуючу клубом пані Галину надіслати на мою електронну пошту текст казки. Щиро вдячнаю Миру Вам і щастя. Тетяна Горобець, мю Охтирка
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню