Гостьова книга - Санаторій Сосновий Бір

Перейти до вмісту

Головне меню:

Гостьова книга

120 коментарі

Admin
2017-05-03 10:45:09
Доброго дня всім написавшим відгуки!
Дякуємо Вам за теплі слова та корисні пропозиції,
ми будемо намагатися врахувати їх під-час нашої роботи.
Ми працюємо для Вас! Щасливого відпочинку!
Ф021
2017-05-02 11:42:03
І ще одне, краще щоб на першій сторінці відгуків, були найновіші відгуки, а більш старі - по зростанню номера сторінки, як на форумах, а не навпаки, як у вас затепер.
Ф021
2017-05-02 11:37:54
Мені сподобалося лікування у цьому оздоровчому закладі (шлунково-кишковий тракт, проблеми опорно-рухової системи, варикозне розширення вен, т.д.), навіть дотично допомогло, певною мірою привести думки у порядок. Сайт також справив приємне враження. Побажання:

– Можливо буде доцільно коли користувачі зможуть задавати запитання та отримувати на них відповіді у форматі коментарів до повідомлень.

– Підключити HTTPS для солідності.

– Використати технології Search Engine Optimization (SEO) для просування ресурсу у пошукових мережах.

– По незрозумілим причинам (мені), хостинг цього ресурсу блокує більшість повідомлень із моєї машини із допомогою якогось "mod_security", але, гадаю це нормально.
Отдыхающий
2017-04-17 07:45:09
Добрый день. Тоже хочу написать благодарность всему коллективу за отменную и слаженную работу. Сегодня это большая редкость. Окунуться в оазис теплоты, добра и порядочности.
Наталія
2017-03-02 16:49:50
Відпочивала з донькою влітку 2016 року. Дуже сподобались лікувальні процедури, територія. Сучасний бассейн. Але харчування, нажаль, лікувальним назвати неможна. У дитини рвота, понос. У мене вперше в житті з'явилася печія. Харчувалися лише у їдальні. Були вимушені поїхати раніше. Як на мене дуже багато лишніх страв. Нехай булоб менше, але краще. Я не розумію навіщо на сніданок давати 3-4 страви, не рахуючи напоїв. Дайте 2, але якісні, дієтичні, з свіжих продуктів. Влітку дуже багато недорогих овочів. Але часто давали салат з майонезом по типу "олів'є" або "крабові палички". І це дієтичний стіл? Салат с огірків та помідорів виглядав неначе його вже три дні як нарізали. Ми дуже хочемо приїхати ще раз! Лікування, обслуговуючий персонал - дуже чудові. Нам потрібно ще до вас приїхати. Будь ласка, змініть щось з харчуванням і ви будете найкращими!
Ольга
2017-02-07 23:34:45
Замечательный санаторий! приятная атмосфера, чувствуется, что здесь рады отдыхающим. я была здесь год назад, хочу еще! вспоминаю этот отдых с большой благодарностью. столько хороших и подробных отзывов, не знаю что добавить. Достаточно просто сказать, что отдыхающие сюда возвращаются снова и снова!
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню