Гостьова книга - Санаторій Сосновий Бір

Перейти до вмісту

Головне меню:

Гостьова книга

120 коментарі

Ткаченко Ольга Борисівна, Київ
2016-12-28 12:28:18
Відпочивала в грудні. Побувала тут вперше - випадково натрапила в інтернеті, зателефонувала - і мені пообіцяли підібрати номер в найближчий термін. Дуже вдячна представниці Київського офісу - весь час тримала в курсі, у всіх питаннях обізнана.
Побувала неначе в зимовій казці - засніжені ялинки і галявини, гарні краєвиди, свіже морозне повітря, прочищені доріжки... Все для відпочинку душі і тіла! Вразила чистота у всьому - в номерах, в лікувальних корпусах, в їдальні. Комфортні умови проживання, дієтичне харчування з можливістю замовлення меню на свій смак і вподобання (відпочивала з дитиною 3,5роки, вона ніколи не залишалась голодною, хоча дуже вибаглива в їжі), гарні умови в лікувальних корпусах - все це дарувало позитивний настрій і задоволення від перебування в санаторії. Приємно вразила соляна кімната, озокеритне, гінекологічне, грязеве,а також ванне відділення своїм оснащеням. Також мають сучасне обладнння і лікарі - гінеколог, ЛОР та інші. Окремо хочу відзначти доброзичливий, ввічливий і уважний персонал. Також дуже порадували ціни, адже за помірні ціни виявляється можна отримати якісне санаторно-курортне лікування і відпочинок!
Також дуже сподобався спортивно-оздоровчий комплекс, не все встигла відвідати, наступного разу обов'язково спробую! Окремо дякую за заняття з аквааеробіки від Галини Іванівни! Всім жінкам відвідувати обов'язково!
Можливо, десь і були малесенькі недоліки, всі люди різні і всім догодити неможливо, проте на загальному фоні вони мною не помічались.
За декілька днів до Нового року, вже вдома, отримала листівку з привітаннями від адміністрації санаторію. Приємно дуже, дякую! Бажаю і вам міцного здоров'я і процвітання!
Admin
2016-10-11 08:39:53
Доброго дня. Вибачте за телефонний звязок, але телефони дійсно часто зайняті, тому що дуже багадо дзвінків. Також відділ продажу путівок дуже завантажений при великих заїздах (понеділок, вівторок, середа), тому в ці дні рекомендую Вам телефонувати у другій половині дня, скажімо з 14:00 до 16:45.
Я впевнений, що Ви отримаєте всю необхідну інформацію! Щасливого відпочинку!
Вадим
2016-10-10 13:58:10
з телефонами постійно якісь проблеми,або ж ніхто не відвовідає або немає зв'язку з абонентом!
Віталій Петрович Ш.
2016-07-06 08:41:59
Доброго дня всім! Ну ви розумієте! Ці громадяни, які всим і всіма незадоволені приїжджають в санаторій кожного року і ще збираються приїхати, жаліються персоналу і відпочиваючим. (Я їх зустрічав минулого року!) А подумати: якщо вам так погано, чому ви сюди їдете??? Може їм для повноцінного відпочинку потрібно когось дістати? Я не знаю, але мені і моїм колегам по відпочинку кухня довподоби і кімнати чисті, прибрані, колектив дружелюбний, тому ми відпочиваємо а точніше оздоровлюємося тут регулярно і тому якщо якась дрібниця нам не сподобалась, ми на неї не звертаємо уваги. А тим, хто читає відгуки хочу сказати: приїдьте, подивіться і ви обовязково сюди певернетеся для повноцінного відпочинку (і лікування) від клопотів великого міста!
Литвин Олена
2016-07-04 10:12:02
Відпочивали в санаторії родиною. Кращого відпочинку з маленькою дитиною напевно не знайти. Дуже все сподобалося. Надзвичайно чисте повітря. Затишні номери(ми відпочивали в 6 корпусі).Дуже хороший персонал, зокрема Катерина Андріївна та Лариса в нашому корпусі. Також, варто відмітити працівників їдальні, які готують дуже смачно, є можливість вибрати та замовити з кількох страв. Крім того, в санаторії є в власна пекарня. А який басейн!!! А сауна!! Завідуюча культурно-оздоровчого комплексу Галина Іванівна все робить для того щоб відпочиваючі залишилися задоволені. Стосовно лікувальних процедур сказати нічого не можу, оскільки ми на них майже не ходили))). Лікуючим лікарем нам призначили Діденко Ю.В. - враження про лікаря залишилися чудові. В цілому все сподобалося, єдине що трішечки зіпсувало настрій це касир якого доводиться довго чекати, от в цьому напрамку керівницву санаторію необхідно попрацювати.
Сергій
2016-06-30 08:48:35
Привіт. Я зараз в санаторії також, і хочу сказати, що кухня не погана, а порівняно з "дієтичним" харчуванням інших санаторіїв України дуже не погана кухня! Хоча правду кажучи різні зміни поварів готують по-різному. А якщо ви ніколи не бачили не жареної гречки, хто ж вам винуватий? Хто привик до шведського стола в Турції і до обїдання то вам в санаторіях робити нічого. Якщо вам все не подобається не заважайте іншим відпочивати, в санаторії 200 людей і майже всім все подобається. Я говорю працівникам і головному лікарю - дякую!
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню