Гостьова книга - Санаторій Сосновий Бір

Перейти до вмісту

Головне меню:

Гостьова книга

94 коментарі

Тетяна Горобець
2015-11-17 00:07:21
Шановні працівники санаторію. Дуже приємні спогади про відпочинок. Я навіть не уявляла, що може бути так добре. Щиро вдячна Вам за украхнську щирість і привітність і безумовно високий професіоналізм. Щира подяка лікарю ендокринологу Валентині Михайлівні за консультацію стосовно цукрового діабету. Я майже дійщїшла до норми. Назавжди запамэятається концерт відпочиваючих. І досі не можу забути казку про українське щастя. Їотілось почитати її працівникам на роботі, але не знайшла тексту в Інтернеті. Якщо можно попросити завідуючу клубом пані Галину надіслати на мою електронну пошту текст казки. Щиро вдячнаю Миру Вам і щастя. Тетяна Горобець, мю Охтирка
Юрій Євгенійович , Гадяч
2015-09-08 14:36:33
Відпочинок для душі і лікування тіла ! Хочу подякувати всьому дружному колективу санаторія "Сосновий бір",а саме Галині Іванівні за культурно оздоровчу роботу,Сергію за аквааеробіку,Валері та Максимові за професійний підхід до своєї справи,лікарю Федору Федоровичу,медсестрам Катерині Павлівні,та Ніні Михайлівні!Бажаю міцного здоров"я,творчої наснаги і успіхів у роботі ! Рекомендую всім не пошкодуєте,коли завітаєте до "Соснового бору "
Петро, Зіньків
2015-08-28 11:58:32
Навіщо далеко їхати, коли поряд такий хороший відпочинок і оздоровлення! Я скільки років живу в Зінькові, а в санаторії не був, хоча чув багато хорошого про нього. Коли сам зїздив переконався - майже все мені сподобалочя. Подяка колективу, стараються, приємно.
Нина
2015-08-16 21:53:10
Без преувеличения- как в сказке. Покой, красота. порядок во всем, современное лечение, замечательные люди... Остается мечтать о следующем приезде.
Татьяна Андрейченко
2015-07-29 16:44:33
Отдыхала с ребенком в этом санатории впервые и ни разу не пожалели,,что приехали!Понравилось абсолютно все ,начиная от лечения и заканчивая досугом!Очень добрые и отзывчивые люди,приятная атмосфера,прекрасное оздоровление!Так держать,в следующем году обязательно приедем!
Крутой Мужик
2015-07-28 15:34:01
Я бы сказал, что за такие деньги больше нигде и не пролечишся %)
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню