Гостьова книга - Санаторій Сосновий Бір

Перейти до вмісту

Головне меню:

Гостьова книга

97 коментарі

Admin
2015-12-22 14:15:25
Доброго дня.
Надаються знижки для інвалідів та дітей до 18 років. (потрібно предявити посвідчення інваліда)
На даний час знижок для учасників бойових дій немає.
Для учасників АТО путівки в наш санаторій БЕЗКОШТОВНО надають "Районні центри соціальних служб для сімї, дітей та молоді" (в Полтавській області)
Детальна інформація за телефоном 0-800-509-566 (безкоштовно по Україні)
Вдалого Вам відпочинку!
Л.М.
2015-12-10 15:54:41
Добрый день! Подскажите, пожалуйста, есть ли скидки на путёвки для участников боевых действий?
Жанна
2015-11-17 11:24:23
Відпочивала у 2009 році,перед Новим роком.Відпочинок чудовий і комфортний.Познайомилась з приемним чоловіком. У 2013 році ми одружились.Тому санаторій зіграв з нами доленосний вибір.
Бажаю відпочити з чоловіком у цьому році,і знову перед Новим роком або Різдвом Христовим.
Знайомлюсь з умовами.Чоловік у мене інвалід 2 ї групи.Підбираю умови і час, щоб не так дорого.
В взагалі ДЯКУЮ свім працівникам санаторію за створення не тільки умов відпочинку але і лікування,харчування як вдома.
СПАСИБІ і до зустрічі.
Тетяна Горобець
2015-11-17 00:07:21
Шановні працівники санаторію. Дуже приємні спогади про відпочинок. Я навіть не уявляла, що може бути так добре. Щиро вдячна Вам за украхнську щирість і привітність і безумовно високий професіоналізм. Щира подяка лікарю ендокринологу Валентині Михайлівні за консультацію стосовно цукрового діабету. Я майже дійщїшла до норми. Назавжди запамэятається концерт відпочиваючих. І досі не можу забути казку про українське щастя. Їотілось почитати її працівникам на роботі, але не знайшла тексту в Інтернеті. Якщо можно попросити завідуючу клубом пані Галину надіслати на мою електронну пошту текст казки. Щиро вдячнаю Миру Вам і щастя. Тетяна Горобець, мю Охтирка
Юрій Євгенійович , Гадяч
2015-09-08 14:36:33
Відпочинок для душі і лікування тіла ! Хочу подякувати всьому дружному колективу санаторія "Сосновий бір",а саме Галині Іванівні за культурно оздоровчу роботу,Сергію за аквааеробіку,Валері та Максимові за професійний підхід до своєї справи,лікарю Федору Федоровичу,медсестрам Катерині Павлівні,та Ніні Михайлівні!Бажаю міцного здоров"я,творчої наснаги і успіхів у роботі ! Рекомендую всім не пошкодуєте,коли завітаєте до "Соснового бору "
Петро, Зіньків
2015-08-28 11:58:32
Навіщо далеко їхати, коли поряд такий хороший відпочинок і оздоровлення! Я скільки років живу в Зінькові, а в санаторії не був, хоча чув багато хорошого про нього. Коли сам зїздив переконався - майже все мені сподобалочя. Подяка колективу, стараються, приємно.
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню