Гостьова книга - Санаторій Сосновий Бір

Перейти до вмісту

Головне меню:

Гостьова книга

130 коментарі

Ф021
2017-05-02 11:37:54
Мені сподобалося лікування у цьому оздоровчому закладі (шлунково-кишковий тракт, проблеми опорно-рухової системи, варикозне розширення вен, т.д.), навіть дотично допомогло, певною мірою привести думки у порядок. Сайт також справив приємне враження. Побажання:

– Можливо буде доцільно коли користувачі зможуть задавати запитання та отримувати на них відповіді у форматі коментарів до повідомлень.

– Підключити HTTPS для солідності.

– Використати технології Search Engine Optimization (SEO) для просування ресурсу у пошукових мережах.

– По незрозумілим причинам (мені), хостинг цього ресурсу блокує більшість повідомлень із моєї машини із допомогою якогось "mod_security", але, гадаю це нормально.
Отдыхающий
2017-04-17 07:45:09
Добрый день. Тоже хочу написать благодарность всему коллективу за отменную и слаженную работу. Сегодня это большая редкость. Окунуться в оазис теплоты, добра и порядочности.
Наталія
2017-03-02 16:49:50
Відпочивала з донькою влітку 2016 року. Дуже сподобались лікувальні процедури, територія. Сучасний бассейн. Але харчування, нажаль, лікувальним назвати неможна. У дитини рвота, понос. У мене вперше в житті з'явилася печія. Харчувалися лише у їдальні. Були вимушені поїхати раніше. Як на мене дуже багато лишніх страв. Нехай булоб менше, але краще. Я не розумію навіщо на сніданок давати 3-4 страви, не рахуючи напоїв. Дайте 2, але якісні, дієтичні, з свіжих продуктів. Влітку дуже багато недорогих овочів. Але часто давали салат з майонезом по типу "олів'є" або "крабові палички". І це дієтичний стіл? Салат с огірків та помідорів виглядав неначе його вже три дні як нарізали. Ми дуже хочемо приїхати ще раз! Лікування, обслуговуючий персонал - дуже чудові. Нам потрібно ще до вас приїхати. Будь ласка, змініть щось з харчуванням і ви будете найкращими!
Ольга
2017-02-07 23:34:45
Замечательный санаторий! приятная атмосфера, чувствуется, что здесь рады отдыхающим. я была здесь год назад, хочу еще! вспоминаю этот отдых с большой благодарностью. столько хороших и подробных отзывов, не знаю что добавить. Достаточно просто сказать, что отдыхающие сюда возвращаются снова и снова!
Ткаченко Ольга Борисівна, Київ
2016-12-28 12:28:18
Відпочивала в грудні. Побувала тут вперше - випадково натрапила в інтернеті, зателефонувала - і мені пообіцяли підібрати номер в найближчий термін. Дуже вдячна представниці Київського офісу - весь час тримала в курсі, у всіх питаннях обізнана.
Побувала неначе в зимовій казці - засніжені ялинки і галявини, гарні краєвиди, свіже морозне повітря, прочищені доріжки... Все для відпочинку душі і тіла! Вразила чистота у всьому - в номерах, в лікувальних корпусах, в їдальні. Комфортні умови проживання, дієтичне харчування з можливістю замовлення меню на свій смак і вподобання (відпочивала з дитиною 3,5роки, вона ніколи не залишалась голодною, хоча дуже вибаглива в їжі), гарні умови в лікувальних корпусах - все це дарувало позитивний настрій і задоволення від перебування в санаторії. Приємно вразила соляна кімната, озокеритне, гінекологічне, грязеве,а також ванне відділення своїм оснащеням. Також мають сучасне обладнння і лікарі - гінеколог, ЛОР та інші. Окремо хочу відзначти доброзичливий, ввічливий і уважний персонал. Також дуже порадували ціни, адже за помірні ціни виявляється можна отримати якісне санаторно-курортне лікування і відпочинок!
Також дуже сподобався спортивно-оздоровчий комплекс, не все встигла відвідати, наступного разу обов'язково спробую! Окремо дякую за заняття з аквааеробіки від Галини Іванівни! Всім жінкам відвідувати обов'язково!
Можливо, десь і були малесенькі недоліки, всі люди різні і всім догодити неможливо, проте на загальному фоні вони мною не помічались.
За декілька днів до Нового року, вже вдома, отримала листівку з привітаннями від адміністрації санаторію. Приємно дуже, дякую! Бажаю і вам міцного здоров'я і процвітання!
Admin
2016-10-11 08:39:53
Доброго дня. Вибачте за телефонний звязок, але телефони дійсно часто зайняті, тому що дуже багадо дзвінків. Також відділ продажу путівок дуже завантажений при великих заїздах (понеділок, вівторок, середа), тому в ці дні рекомендую Вам телефонувати у другій половині дня, скажімо з 14:00 до 16:45.
Я впевнений, що Ви отримаєте всю необхідну інформацію! Щасливого відпочинку!
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню