Гостьова книга - Санаторій Сосновий Бір

Перейти до вмісту

Головне меню:

Гостьова книга

94 коментарі

Вадим
2016-10-10 13:58:10
з телефонами постійно якісь проблеми,або ж ніхто не відвовідає або немає зв'язку з абонентом!
Віталій Петрович Ш.
2016-07-06 08:41:59
Доброго дня всім! Ну ви розумієте! Ці громадяни, які всим і всіма незадоволені приїжджають в санаторій кожного року і ще збираються приїхати, жаліються персоналу і відпочиваючим. (Я їх зустрічав минулого року!) А подумати: якщо вам так погано, чому ви сюди їдете??? Може їм для повноцінного відпочинку потрібно когось дістати? Я не знаю, але мені і моїм колегам по відпочинку кухня довподоби і кімнати чисті, прибрані, колектив дружелюбний, тому ми відпочиваємо а точніше оздоровлюємося тут регулярно і тому якщо якась дрібниця нам не сподобалась, ми на неї не звертаємо уваги. А тим, хто читає відгуки хочу сказати: приїдьте, подивіться і ви обовязково сюди певернетеся для повноцінного відпочинку (і лікування) від клопотів великого міста!
Литвин Олена
2016-07-04 10:12:02
Відпочивали в санаторії родиною. Кращого відпочинку з маленькою дитиною напевно не знайти. Дуже все сподобалося. Надзвичайно чисте повітря. Затишні номери(ми відпочивали в 6 корпусі).Дуже хороший персонал, зокрема Катерина Андріївна та Лариса в нашому корпусі. Також, варто відмітити працівників їдальні, які готують дуже смачно, є можливість вибрати та замовити з кількох страв. Крім того, в санаторії є в власна пекарня. А який басейн!!! А сауна!! Завідуюча культурно-оздоровчого комплексу Галина Іванівна все робить для того щоб відпочиваючі залишилися задоволені. Стосовно лікувальних процедур сказати нічого не можу, оскільки ми на них майже не ходили))). Лікуючим лікарем нам призначили Діденко Ю.В. - враження про лікаря залишилися чудові. В цілому все сподобалося, єдине що трішечки зіпсувало настрій це касир якого доводиться довго чекати, от в цьому напрамку керівницву санаторію необхідно попрацювати.
Сергій
2016-06-30 08:48:35
Привіт. Я зараз в санаторії також, і хочу сказати, що кухня не погана, а порівняно з "дієтичним" харчуванням інших санаторіїв України дуже не погана кухня! Хоча правду кажучи різні зміни поварів готують по-різному. А якщо ви ніколи не бачили не жареної гречки, хто ж вам винуватий? Хто привик до шведського стола в Турції і до обїдання то вам в санаторіях робити нічого. Якщо вам все не подобається не заважайте іншим відпочивати, в санаторії 200 людей і майже всім все подобається. Я говорю працівникам і головному лікарю - дякую!
Олег С.
2016-06-28 15:23:43
Доброго всем времени суток!!! отдыхаю сейчас в этом санатории,что могу сказать: перед приездом сюда очень хвалили родственники здешнюю кухню и отдых. А в реальности полная лажа!!! кухня полный отстой!!!!! обыкновенный совковский общепит, варят кто как хочет, то недосолят то недоварят, то вообще какую то хрень дадут: живой пример гречка сегодня на обед которая была не то белая не то фиолетовая. и так каждый день в столовой какие то сюрпризы происходят! номера тоже плохие!!! особенно бесит отсутствие вытяжки в ванной!!! (пошел в туалет, а потом жди час пока все выветрится что бы потом помыться) Номер сырой, особенно углы и насекомые какие то бегают!!!! короче итог такой: лечение и процедуры отличные!!!! питание и проживание отстой полный!!!!!!!!! Я думаю за такие деньги можно найти отдых достойнее того что предлагают в данном ,надо просто поискать
Анна
2016-06-28 14:58:31
Отдыхали в санатории всей семьей летом 2016 года(отдыхали уже второй раз). Все процедуры и обслуживание осталось на высшем уровне,а вот питание и номер оставляют желать лучшего(жили в 4 корпусе).Питание за 2 года очень сильно испортилось,поход в столовую- это просто ужас,кормят как поросят.Желание приехать сюда еще раз не возникает.
Одна из главных недоработок для отдыхающих с маленькими детьми---это отсутствие нормальной детской площадки.Детям сложно чем-то занять себя после процедур
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню